W środę (21.12) pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży przełamali się opłatkiem.
Dwa ostatnie lata były dla ratowników medycznych trudnym okresem walki z pandemią
- Chciałabym serdecznie podziękować za ogromny trud jaki podejmowaliśmy wszyscy, za to że byliście na „pierwszej linii frontu”, że walczyliście o ludzkie życie w bardzo trudnych warunkach i za to, że wszyscy byliśmy wtedy razem. Przekonaliśmy się, że stanowimy wielką rodzinę, która się wzajemnie wspiera w trudnych chwilach - kierowała słowa wdzięczności do współpracowników Ewelina Potaś, dyrektor łomżyńskiej WSPR.
- Bardzo dziękuję zarządowi województwa za pomoc, jaką otrzymaliśmy, szczególnie w pierwszych dniach, kiedy zaczęła się pandemia. Udało się wznieść na wyższy poziom jakość i komfort naszej pracy, ale przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo naszych mieszkańców - dodała.
Reklama
Dyrektor Ewelina Potas oficjalnie poinformowała o uhonorowaniu medalami „Za zasługi dla ochrony zdrowia” dwojga lekarzy - Teresy Krysiak z Kolna i Mikołaja Czajkowskiego z Łomży (zastępcę dyrektora WSPR).
Źródło: UMWP / oprac. mylomza