Reklama

Orlen podniesie ceny

25/02/2011 08:31

Od wczoraj ceny hurtowe benzyny sprzedawanej przez PKN Orlen podskoczyły o 37 zł na każde tysiąc litrów paliwa. Olej napędowy jest jeszcze droższy. Na razie łomżyńskie stacje jeszcze nie zareagowały na podwyżkę, ale lada dzień paliwo będzie jeszcze droższe.

Na jednej ze stacji Orlenu w Łomży dowiedzieliśmy się, że ceny paliwa stoją w miejscu od dwóch dni. Litr popularnej "95" kosztuje 4,95zł a za litr oleju trzeba zapłacić 4,89zł.

Niestety, takie ceny nie utrzymają się długo. Już teraz za tysiąc litrów "95" trzeba zapłacić 3 tys. 874 zł, a za tysiąc litrów oleju 3 tys. 770 złotych. Właścicielowi stacji daje to nieco ponad złotówkę zarobku na każdym litrze.

Wczorajsze podwyżki cen w PKN Orlen to już 24. podwyżka cen benzyny w tym roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama