Reklama

Osiem osób trafiło do szpitala po wypadku busa na S61 [FOTO]

23/07/2025 07:43

Kierowca przyznał policjantom, że zasnął za kierownicą. Droga jest przejezdna.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano około godziny 3:00. Na drodze S61 w kierunku Łomży na wysokości Konarzyc bus wypadł z drogi i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowało 8 osób (4 osoby dorosłe i 4 dzieci). Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej i aż 6 karetek. Wszyscy podróżujący trafili do szpitala. 

Kierowca przyznał policjantom, że najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. 

Droga jest przejezdna. 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/07/2025 08:07
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości