Kierowca przyznał policjantom, że zasnął za kierownicą. Droga jest przejezdna.
Do zdarzenia doszło dzisiaj rano około godziny 3:00. Na drodze S61 w kierunku Łomży na wysokości Konarzyc bus wypadł z drogi i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowało 8 osób (4 osoby dorosłe i 4 dzieci). Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej i aż 6 karetek. Wszyscy podróżujący trafili do szpitala.
Kierowca przyznał policjantom, że najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.
Droga jest przejezdna.