Wróć do artykułu

Osiem osób trafiło do szpitala po wypadku busa na S61

23/07/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Wypadki drogowe Łomża

Nagłe zajście na drodze S61, gdzie bus wypadł z drogi o 3:00 rano, zostało udokumentowane na załączonych zdjęciach. Na szczęście, mimo 8 pasażerów w tym 4 dzieci, wszyscy trafili do szpitala. Kierowca przyznał, że zasnął za kierownicą. Dzięki natychmiastowej interwencji straży pożarnej i karetek, wszyscy są teraz pod opieką lekarzy. Mimo zdarzenia, droga jest już przejezdna.

Policja, Wypadek Łomża - zdjęcia

Reklama