Reklama

Osobówka zderzyła się z maszyną leśną [FOTO]

23/10/2021 19:31

Volkswagen bora zderzył się samojezdnym rębakiem. Do zdarzenia doszło za Zbójną na drodze wojewódzkiej nr 645. Na miejscu pracują służby.

Do zderzenia doszło tuż przed godz. 19:00. Kierujący osobówką prawdopodobnie najechał na tył maszyny. Dokładne okoliczności wyjaśnia policja.

Według wstępnych informacji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie może zostać zakwalifikowane jako kolizja.

Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości