Reklama

Ostatni raz Huraganu

Dziś o godz. 18:00 siatkarze Huraganu Śniadowo zagrają przed własną publicznością.

Rywalem naszych będzie Centrum Augustów. To ostatni mecz w tym sezonie w Śniadowie. W swoim ostatnim występie podopieczni Zbigniewa Brajczewskiego przegrali 0:3 z BAS-em Białystok. Zespołowi pozostanie do rozegrania ostatni bój na wyjeździe z ekipą dzisiejszych przeciwników.

Siatkarze Huraganu liczą na doping swoich kibiców. Potrzebują wsparcia. - Przyjdźcie, zabierzcie znajomych i stwórzmy razem prawdziwą huraganową atmosferę! Głośny doping to nasza tajna broń – pokażmy, kto rządzi na trybunach! - mówią.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości