Reklama

Ostatnie miejsca w klasie sportowej dziewcząt o profilu piłkarskim

17/06/2015 13:11

Trwa nabór do klasy sportowej dziewcząt o profilu piłkarskim, której utworzenie w ramach Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży planowane jest od nowego roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, przy ul. Niemcewicza 17 w Łomży. 

Dziewczęta uczęszczające do tej klasy będą miały zapewnione wyżywienie, darmową opiekę lekarską, basen i odnowę biologiczną oraz bezpłatny internat dla zawodniczek spoza Łomży. Łomżyński GOSSM dla piłkarek ma być jedną z niewielu tego typu szkół funkcjonujących w kraju i jedyną w województwie podlaskim.

Przyszłe gimnazjum ma zrzeszać najzdolniejsze młode piłkarki nie tylko z naszego miasta, ale i regionu. Uczennice klas piłkarskich skorzystają nieodpłatnie z wykwalifikowanej kadry trenerskiej, bazy szkoleniowej czy sprzętu treningowego i meczowego. W ramach projektu będą miały zagwarantowaną opiekę medyczną oraz odnowę biologiczną, a w czasie ferii i wakacji pojadą na obozy szkoleniowe. GOSSM finansowane są przez PZPN oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Reklama

Piłkarki zaczną naukę w GOSSM już od przyszłego roku szkolnego. Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać do sekretariatu PG nr 2 w celu złożenia podania. Informacje na temat naboru dostępne są pod nr telefonu: 86 4735943.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości