Dzisiejszego dnia doszło do kilku prób oszustw. Za każdym razem przestępcy podszywali się pod policjanta.
Łomżyńska policja ostrzega przed oszustami, którzy uaktywnili się w naszym mieście. Doszło dzisiaj do kilku prób wyłudzeń metodą na policjanta. Na szczęście nikt nie został oszukany. Mimo to funkcjonariusze uczulają, aby reagować i zgłaszać wszelkie podejrzane telefony.
- Mamy sygnały od mieszkańców Łomży, że oszuści znów się uaktywnili. Bardzo prosimy o uczulenie mieszkańców na telefony od oszustów podających się za policjantów- informuje Urszula Brulińska, ZKS KMP Łomża.
Do wszystkich prób oszustw doszło na terenie naszego miasta.