MOSiR Łomża zaprasza wszystkich wędkarzy do udziału w Otwartych Zawodach Spinningowych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży, które odbędą się w najbliższą niedzielę 19 lipca na łomżyńskich bulwarach nad Narwią.
Celem imprezy jest poznanie uroków Narwi oraz popularyzacja wędkarstwa spinningowego w Łomży. W zawodach udział mogą wziąć wędkarze, którzy posiadają aktualne Licencje na rzekę Narew oraz poniosą opłatę w wysokości 40 zł.
Zawody zostaną rozegrane w jednej turze w klasyfikacji indywidualnej. Opłatę startową należy dokonać w sklepie wędkarskim Edwarda Kurczewskiego, Al. Legionów 43 A, informacje pod nr. tel: 608 331 197.
Harmonogram zawodów przedstawia się następująco:
Niedziela 19.07.2015 r.
godz. 5:30 zbiórka , Bulwary-Port Łomża godz. 5:45 otwarcie/odprawa zawodników godz. 6:00-13:00 zawody godz. 13:00-13:30 waga godz. 14:00 obiad godz. 14:30 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, zakończenie zawodów.Komitet honorowy nad imprezą sprawują Prezydent Miasta Łomży - Mariusz Chrzanowskim, Zastępca Prezydenta Miasta Łomży - Agnieszka Muzyk oraz Prezes Koła Wędkarskiego - Krzysztof Sychowicz.
Organizatorem imprezy jest Zarząd koła PZW nr 80 w Łomży przy partnerstwie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.