Reklama

Parkingowe potrącenie w Miastkowie. Pieszy trafił do szpitala

21/10/2021 14:59

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia, do którego doszło w Miastkowie. Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego około godz. 13:40

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55 letnia kierująca Toyotą, wyjeżdżała tyłem z miejsca parkingowego i uderzyła w pieszego - informuje podkom. Justyna Janowska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Pieszy został zabrany do szpitala na badania przed przybyciem policji. 

Kierująca toyotą była trzeźwa. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

zdj. KMP Łomża 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości