Reklama

Paulina Porowska reprezentuje Łomżę na konkursie Anny German

19/06/2018 06:28

W minioną sobotę miały miejsce wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu im. Anny German. Reprezentująca Studio Wokalne ROK – Paulina Porowska bezapelacyjnie zajęła I miejsce. Podopieczna Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej zaśpiewała dwie bez wątpienia najpopularniejsze piosenki - ,,Człowieczy los"" i ,,Tańczące Eurydyki"". Kolejny etap konkursu – krajowy finał odbędzie się na przełomie października i listopada. Ostateczny finał to konkurs międzynarodowy odbywający się w Moskwie.

Trzymamy kciuki za Paulinę i liczymy, że usłyszymy ją w finale konkursu.

Kolejnym sukcesem Studia Wokalnego ROK jest udział gimnazjalisty Damiana Śliwińskiego w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie, który w kategorii młodzieżowej otrzymał II nagrodę. Oceniany przez jury pod przewodnictwem Marty Podulki – wokalistki i kompozytorki, został zaproszony do wspólnego recitalu finałowego.

Podopieczni oraz instruktor SW ROK zapraszają na koncert zatytułowany ,,Podaruj mi trochę słońca"", który odbędzie się 21 czerwca 2018 roku, o godzinie 18.30 w sali kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4. Dzieci oraz młodzież zaśpiewają polskie i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej, a także znane standardy muzyczne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości