W minioną sobotę miały miejsce wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu im. Anny German. Reprezentująca Studio Wokalne ROK – Paulina Porowska bezapelacyjnie zajęła I miejsce. Podopieczna Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej zaśpiewała dwie bez wątpienia najpopularniejsze piosenki - ,,Człowieczy los"" i ,,Tańczące Eurydyki"". Kolejny etap konkursu – krajowy finał odbędzie się na przełomie października i listopada. Ostateczny finał to konkurs międzynarodowy odbywający się w Moskwie.
Trzymamy kciuki za Paulinę i liczymy, że usłyszymy ją w finale konkursu.
Kolejnym sukcesem Studia Wokalnego ROK jest udział gimnazjalisty Damiana Śliwińskiego w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie, który w kategorii młodzieżowej otrzymał II nagrodę. Oceniany przez jury pod przewodnictwem Marty Podulki – wokalistki i kompozytorki, został zaproszony do wspólnego recitalu finałowego.
Podopieczni oraz instruktor SW ROK zapraszają na koncert zatytułowany ,,Podaruj mi trochę słońca"", który odbędzie się 21 czerwca 2018 roku, o godzinie 18.30 w sali kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4. Dzieci oraz młodzież zaśpiewają polskie i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej, a także znane standardy muzyczne.
