Reklama

Pedagog z Łomży ma szansę być Najlepszym muzykującym nauczycielem w Polsce [VIDEO]

18/04/2018 08:06

Aby tak się stało trzeba głosować. Oto właśnie prosi utalentowany nauczyciel, muzyk, artysta Michał Sawicki. W świecie Akordeonu postać, której nie trzeba przedstawiać. Sawicki bierze udział w plebiscycie, który wyłoni najlepszych nauczycieli muzyki w kraju. Pokonać musi kilkudziesięciu kandydatów. Każdy głos jest na wagę złota.

Michał Sawicki w ramach własnej działalności prowadzi zajęcia umuzykalniające w przedszkolach wcześniej przez wiele lat był nauczycielem w szkole podstawowej nr. 4 w Łomży, współpracuje ze szkolnym zespołem muzycznym „Soli Deo” Katolickiego Gimnazjum i L.O. w Łomży. Współpracuje także z platformą edukacyjną eduskrypt.pl oraz Grupą Edukacyjną MAC S.A. Współtworzył projekt „P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku”.

Komponuje muzykę i piszę scenariusze przedstawień teatralnych dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych. Poszukuje atrakcyjnych i efektywnych metod pracy na lekcji, jest innowacyjnym i twórczym metodykiem. Realizuje się także jako koncertujący na terenie kraju akordeonista.

Reklama

- Sądzę, że cechą wyróżniającą mnie spośród innych nauczycieli w oczach moich podopiecznych jest fakt, że jestem pasjonatem muzyki i robię to, co kocham - mówi o sobie Sawicki.

Wszystkich, którzy patrzą przychylnie i doceniają pracę  Michała Sawickiego jako nauczyciela muzyki prosimy o głosowanie  w ogólnopolskim konkursie Nauczyciel Muzyki 2017 http://www.pseiam.pl/index.php/konkurs-nauczyciel-muzyki/145-nauczyciel-muzyki-2017-glosowanie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości