Reklama

Pędził z prędkością 214 km/h. Wpadł na S61

02/05/2023 10:25

Mandatem w wysokości 2,5 tys. zł został ukarany kierowca, który pędził ekspresową "61" z prędkością 214 km/h.

W sobotę policjanci z kolneńskiej drogówki przyglądali się kierowcom jadącym drogą nr 61. Nie wszyscy stosowali się do ograniczeń prędkości. Rekordzistą okazał się kierujący audi, który do kontroli został zatrzymany po godz. 19:00.

- Kierowca wpadł w oko policyjnego wideorejestratora w okolicach Karwowa. 34-letni mieszkaniec Wrocławia jechał z prędkością 214 km/h. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 km/h - informuje KPP w Kolnie.

Zbyt szybki kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 15 punktów karnych.

Reklama

zdj. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości