Reklama

PEPEES coraz większy

24/03/2011 08:27

Kolejny zaklad dołączył do łomżyńskiego PEPEES-u. Grupa wzbogaciła się o Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Bronisław sp. z.o.o. z siedzibą na Kujawach.

Jak wynika z informacji zarządu PEPEES, przyłączenie kolejnego zakładu to decyzja strategiczna, pozwalająca zdobywać rynek i surowce z kolejnej części kraju.

Chociaż zakład w Bronisławiu jest mniejszy od tego w Łomży, może przerobić nawet 45 tysięcy ton ziemniaków. W dodatku wytwarza płatki ziemniaczane, co dodatkowo porzesza ofertę łomżyńskiego przedsiębiorstwa.

To już trzeci zakład wchodzący w skład grupy. PEPEES zarządza już przedsiębiorstwami w Łomży i Lublinie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama