Reklama

Pierwsze Mistrzostwa Łomży w piłkarzyki

22/07/2013 09:16

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapasza wszystkich chętnych do udziału w pierwszym turnieju o Mistrzostwo Łomży w piłkarzyki. Zapisy do turnieju są już prowadzone, a turniej rozegrany zostanie w najbliższą sobotę.

27 lipca (sobota) od godziny 14.00, na terenach sportowo – rekreacyjnych Portu Łomża rozegrany zostanie po raz pierwszy turniej o Mistrzostwo Łomży w piłkarzyki. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Łomży, dzieci, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.

Aby zgłosić się do turnieju należy wysłać na adres imprezy@mosir.lomza.pl maila, podając w treści imiona i nazwiska zawodników oraz nazwę drużyny. Ze względu na możliwości organizacyjne ilość drużyn jest ograniczona, maksymalnie może zgłosić się 16 zespołów, liczy się kolejność zgłoszeń. Do rozgrywek można będzie się zgłosić również w dniu turnieju do godziny 13.45 u Organizatorów, ale nie polecamy takiego rozwiązania, bo może się okazać, że jest już za późno.

Reklama

- Turniej zostanie rozegrany systemem, początkowo grupowym 4 grupy po 4 zespoły, które zagrają mecz „każdy z każdym”, następnie najlepsze 2 zespoły wyjdą z grupy do fazy pucharowej. Mecze będą trwać 5 minut. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży do udziału w turnieju - informuje MOSiR Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama