Reklama

Pieszo pokonają 435km. ZDJĘCIA I WIDEO!

01/08/2011 06:58

Dokładnie o 7.15, po mszy świętej spod Katedry wyruszyła 27. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę. Ponad 100 pątników i dziesiątki odprowadzających ich łomżan na czele z ks bp Stanisławem Stefankiem przemaszerowało ulicami miasta kierując się na Ostrów Mazowiecką.

Pielgrzymi pokonają dzisiaj 40. kilometrowy odcinek. W Sulęcinie –Szlacheckim zaplanowano pierwszy nocleg. W ramach 27.PPŁ dziś wyruszyli jeszcze pątnicy z Zambrowa i Ostrołęki, jutro z Ostrowi Mazowieckiej, a pojutrze z Wyszkowa.

Hasło tegorocznej pielgrzymki to: "W komunii z Bogiem".

13 sierpnia pątnicy dotrą na Jasną Górę, gdzie o godz. 19.00 odprawiona zostanie msza święta w kaplicy Cudownego Obrazu. Zakończenie pielgrzymki nastąpi 14 sierpnia po mszy św. o godz. 9.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości