Ponad 1,6 promila miała w organizmie kierująca, którą niedaleko Morgownik zatrzymali policjanci z Łomży. Kobieta jechała całą szerokością jezdni.
Nieodpowiedzialna kierująca wpadła wczoraj. Policjanci zwrócili uwagę na samochód marki kia, który jechał całą szerokością jezdni. Zatrzymali go do kontroli.
- Za kierownicą siedziała kobieta, jak się okazało 37-letnia obywatelka Ukrainy. Już w trakcie rozmowy z nią policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem tylko potwierdziło ich przypuszczenia. Kobieta kierowała pojazdem mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Jej samochód został odholowany, kobiecie policjanci zatrzymali prawo jazdy, a ona trafiła do policyjnego aresztu.
Reklama
Policja dodaje, że kobieta dziś usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Grozi za to do 2 lat więzienia.
zdj. KMP w Łomży