Reklama

Pijana wracała samochodem z wesela. Przez pomyłkę trafiła do Kolna

04/07/2023 07:29

Ponad 1,5 promila miała w organizmie kierująca skodą, która wpadła w ręce kolneńskiej policji. Kobieta wracała z wesela, ale pomyliła drogę i trafiła do Kolna. Tam zakończyła swoją przejażdżkę.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę rano. Kolneńscy policjanci otrzymali wtedy zgłoszenie o zatrzymaniu w centrum miasta nietrzeźwego kierowcy. 

- Mężczyzna poinformował policjantów, że zauważył niebezpiecznie jadącą przed nim skodę. Tor jazdy pojazdu wskazywał na to, że kierowca może być nietrzeźwy. 37-latek po chwili zatrzymał kierującą, od której wyczuł alkohol. Zabrał jej kluczyki od auta i zadzwonił na numer alarmowy 112 - relacjonuje KPP w Kolnie.

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 29-latki. Podejrzenia zgłaszającego potwierdziły się.

Reklama

- Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. W rozmowie z mundurowymi kobieta powiedziała, że była na weselu ze swoim chłopakiem. Po uroczystości doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Myśląc, że może już kierować, wsiadła za kierownicę i chciała wrócić do domu, do Ostródy. W trakcie dojazdu pomyliła jednak drogę i dojechała do Kolna - dodaje kolneńska policja.

Mieszkanka województwa warmińsko-mazurskiego straciła prawo jazdy. Grozi jej kara do 2 lat więzienia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości