Reklama

Pijana wsiadła za kierownicę

05/05/2023 13:56

Policja zatrzymała do kontroli 41-letnią kobietę, która prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy.

Podczas wczorajszych kontroli (4.05) 41-letnia mieszkanka gminy Szumowo została zatrzymana do kontroli przez mundurowych z zambrowskiej komendy. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latka prowadziła samochód mając ponad promil alkoholu w organizmie.  Według informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że kobieta straciła prawo jazdy, a jej dalszym losem zajmie się sąd. 

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Zambrów

zdj. główne: pexels

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości