Policja zatrzymała do kontroli 41-letnią kobietę, która prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy.
Podczas wczorajszych kontroli (4.05) 41-letnia mieszkanka gminy Szumowo została zatrzymana do kontroli przez mundurowych z zambrowskiej komendy. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latka prowadziła samochód mając ponad promil alkoholu w organizmie. Według informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że kobieta straciła prawo jazdy, a jej dalszym losem zajmie się sąd.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Zambrów
zdj. główne: pexels