Reklama

Pijanemu mężczyźnie spłonął samochód

20/03/2023 14:09

Ponad promil miał w organizmie mieszaniec powiatu łomżyńskiego, któremu... spłonęło auto. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu.

Wczoraj (19.03) policjanci z Piątnicy otrzymali zgłoszenie o płonącym mercedesie w lesie nieopodal Dobrzyjałowa. Auto zostało ugaszone przez straż pożarną.

Informowaliśmy o tym tutaj: Mercedes spłonął doszczętnie. Dwie osoby poszkodowane [FOTO]

Dziś policja ujawnia szczegóły zdarzenia.

- Właścicielem samochodu okazał się 27-latek, który najpierw sam próbował gasić płonący pojazd. W trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna mógł prowadzić auto pod wpływem alkoholu zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz ustalają zakres odpowiedzialności karnej 27-latka. Jeżeli okaże się, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego prowadził mercedesa w stanie nietrzeźwości grozić będzie mu do 2 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości