Reklama

Pijani kierowcy na drogach Łomży i regionu

21/06/2023 11:02

Trzech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj łomżyńscy policjanci. "Rekordzista" wydmuchał 1,6 promila.

Pierwszy nieodpowiedzialny kierujący został zatrzymany nocą na ul. Spokojnej. 

- Mundurowi z drogówki zatrzymali tam do kontroli volkswagena. W trakcie rozmowy z jego kierowcą wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 69-latek miał 0,7 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP w Łomży.

Później ten sam patrol złapał kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna jechał samochodem po godz. 5:00 na ul. Sikorskiego. 

- Tam policjanci kontrolowali bmw. Również w rozmowie z kierowcą wyczuli alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Okazało się, że 62-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Reklama

Kolejny zatrzymany okazał się "rekordzistą". Wpadł po godz. 14:00 na terenie gminy Śniadowo.

- Tam patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli audi. Badanie alkomatem 20-latka wykazało, że miał on 1,6 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje łomżyńska policja.

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości