Trzech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj łomżyńscy policjanci. "Rekordzista" wydmuchał 1,6 promila.
Pierwszy nieodpowiedzialny kierujący został zatrzymany nocą na ul. Spokojnej.
- Mundurowi z drogówki zatrzymali tam do kontroli volkswagena. W trakcie rozmowy z jego kierowcą wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 69-latek miał 0,7 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP w Łomży.
Później ten sam patrol złapał kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna jechał samochodem po godz. 5:00 na ul. Sikorskiego.
- Tam policjanci kontrolowali bmw. Również w rozmowie z kierowcą wyczuli alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Okazało się, że 62-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Reklama
Kolejny zatrzymany okazał się "rekordzistą". Wpadł po godz. 14:00 na terenie gminy Śniadowo.
- Tam patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli audi. Badanie alkomatem 20-latka wykazało, że miał on 1,6 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje łomżyńska policja.
Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.
zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży