Pijany kierowca z trzema nietrzeźwymi pasażerami w aucie, uderzył z całym impetem w latarnię. Po groźnym zdarzeniu "koledzy" porzucili na miejscu wypadku rannego kompana...
Wracamy do dzisiejszego nocnego wypadku w Podgórzu.
Kierowca i trzech pasażerów w jednym samochodzie. Jak ustaliliśmy to obywatele Ukrainy i Mołdawii, wszyscy byli pijani. Około godziny 1.30 ich auto uderzyło w latarnię, koledzy uciekli, a rannego kierowcę, zostawili w samochodzie bez pomocy. Jak już rano informowaliśmy, pijany szofer trafił do szpitala.