Reklama

Pijani zostawili po wypadku rannego kolegę. Znamy szczegóły nocnego wypadku w Podgórzu

03/02/2021 13:34

Pijany kierowca z trzema nietrzeźwymi pasażerami w aucie, uderzył z całym impetem w latarnię. Po groźnym zdarzeniu "koledzy" porzucili na miejscu wypadku rannego kompana...

Wracamy do dzisiejszego nocnego wypadku w Podgórzu.

Kierowca i trzech pasażerów w jednym samochodzie. Jak ustaliliśmy to obywatele Ukrainy i Mołdawii, wszyscy byli pijani. Około godziny 1.30 ich auto uderzyło w latarnię, koledzy uciekli, a rannego kierowcę, zostawili w samochodzie bez pomocy. Jak już rano informowaliśmy, pijany szofer trafił do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości