Reklama

Pijany 18-latek spowodował kolizję na stacji i uciekł. Zgłodniał, więc wrócił coś przekąsić!

12/04/2023 10:17

Do 5 lat więzienia grozi 18-latkowi, który będąc w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję na jednej ze stacji paliw w Łomży. Młody kierowca najpierw odjechał, a później wrócił na miejsce zdarzenia, ponieważ "zgłodniał i postanowił coś przekąsić".

Wszystko wydarzyło się wczoraj z samego rana. Przed godz. 5:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kierowcy volkswagena, który najpierw uderzył w skodę na stacji paliw w Łomży, a następnie odjechał.

- W czasie gdy policjanci wykonywali czynności w związku z kolizją, zauważyli wjeżdżającego na stację volkswagena. Wjeżdżający samochód okazał się być tym samym, który chwilę wcześniej odjechał po spowodowanej kolizji - relacjonuje oficer prasowa KMP w Łomży. - Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że siedzący za kierownicą 18-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2025 roku. Orzeczony został przez sąd za kierowanie w stanie nietrzeźwości - dodaje.

Reklama

Zakaz to nie wszystko. Okazało się, że młody kierowca był pijany.

- Badanie alkomatem nastoletniego mieszkańca Łomży wykazało, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył policjantom, samochód wziął od ojca bez jego wiedzy, a na stację wrócił tylko dlatego, że zgłodniał i postanowił coś przekąsić. Nietrzeźwy 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a samochód na strzeżony parking - informuje oficer prasowa łomżyńskiej jednostki.

Policja dodaje, ze nastolatkowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości