Reklama

Pijany i bez uprawnień. Kierowca audi wydmuchał blisko 2,4 promila

04/01/2024 14:59

Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2,4 promila.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Przytuły. To właśnie tam funkcjonariusze policji z posterunku w Wiźnie i Jedwabnem zatrzymali do kontroli kierowcę audi. 

- W rozmowie z kierowcą wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 45-latek ma blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych szybko wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania. Samochód nietrzeźwego kierowcy został odholowany - relacjonuje KMP Łomża. 

Losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Reklama


źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości