Reklama

Pijany kierowca wjechał w radiowóz. Miał prawie 3 promile!

30/01/2023 12:50

2,9 promila miał w organizmie kierowca, który w sobotę wjechał w radiowóz łomżyńskiej policji.

Do opisywanego zdarzenia doszło we wsi Kuleszka w gminie Miastkowo. Renault Clio zderzyło się tam czołowo z radiowozem łomżyńskiej policji. 

Świadkowie zdarzenia twierdzili, że kierowca renault był “mocno na gazie”. Okazało się to prawdą. Dziś policja podaje, że 45-latek z gminy Miastkowo miał 2,9 promila alkoholu w organizmie. 

Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości