2,9 promila miał w organizmie kierowca, który w sobotę wjechał w radiowóz łomżyńskiej policji.
Do opisywanego zdarzenia doszło we wsi Kuleszka w gminie Miastkowo. Renault Clio zderzyło się tam czołowo z radiowozem łomżyńskiej policji.
Świadkowie zdarzenia twierdzili, że kierowca renault był “mocno na gazie”. Okazało się to prawdą. Dziś policja podaje, że 45-latek z gminy Miastkowo miał 2,9 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem