Niestety, nietrzeźwy mężczyzna postanowił przejść przez jezdnię w bardzo niebezpiecznym miejscu. W miejscowości Marianowo na drodze krajowej nr 61 został potrącony przez kierowcę volkswagena.
Do zdarzenia doszło około godziny 17.40.
- Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż poza obszarem zabudowanym doszło do potrącenia 56-letniego mężczyzny, który przechodził z lewej na prawą stronę jezdni przez 41-letniego kierowcę volkswagena. 56-letni mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalają okoliczności i szczegóły wypadku.