32-letni mężczyzna został zatrzymany, w związku z podejrzeniem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.
W piątkowy wieczór doszło do zatrzymania kierowcy Forda. Mężczyzna wzbudził podejrzenie łomżyńskich policjantów na jednej ze stacji paliw.
- Mężczyzna wyjechał fordem ze stacji i został zatrzymany. Policjanci od razu wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 32-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca tłumaczył, że przyjechał na stację tylko po papierosy - informuje KMP Łomża.
Jak informuje policja, 32-latek stracił prawo jazdy, a jego auto zostało odholowane.
Mężczyźnie grozi kara do 2. lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża