Reklama

Pijany przyjechał na stację paliw po papierosy

17/07/2023 13:12

32-letni mężczyzna został zatrzymany, w związku z podejrzeniem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątkowy wieczór doszło do zatrzymania kierowcy Forda. Mężczyzna wzbudził podejrzenie łomżyńskich policjantów na jednej ze stacji paliw.

Mężczyzna wyjechał fordem ze stacji i został zatrzymany.  Policjanci od razu wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 32-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca tłumaczył, że przyjechał na stację tylko po papierosy - informuje KMP Łomża. 

Jak informuje policja, 32-latek stracił prawo jazdy, a jego auto zostało odholowane. 

Reklama

Mężczyźnie grozi kara do 2. lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości