56-letni mieszkaniec naszego powiatu stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę na drodze Myszyniec-Łomża, między miejscowościami Wykrot i Dęby.
- Według wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów kierujący citroenem 56-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i dachował. Kierującemu nic się nie stało, ale okazało się, że ma półtora promila alkoholu w organizmie- informuje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.
Mundurowi zatrzymali już nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.