Reklama

Pijany stracił panowanie nad samochodem i dachował

24/02/2025 13:45

56-letni mieszkaniec naszego powiatu stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę na drodze Myszyniec-Łomża, między miejscowościami Wykrot i Dęby.

- Według wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów kierujący citroenem 56-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i dachował. Kierującemu nic się nie stało, ale okazało się, że ma półtora promila alkoholu w organizmie- informuje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce. 

Mundurowi zatrzymali już nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Źródło: KMP Ostrołęka Aktualizacja: 24/02/2025 13:53
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości