Reklama

Pijany tata wiózł 2-letnią córeczkę samochodem! Mieszkaniec naszego powiatu jechał z nią po alkohol!

07/04/2023 10:58

Szokujący wynik kontroli drogowej pod Łomżą. Policjant zwrócił uwagę na kierowcę, który nie mógł utrzymać prostego toru jazdy. Okazało się, że za kierownicą siedział pijany 37-latek. Jechał razem z dwuletnią córeczką!

Nieodpowiedzialny tata został zatrzymany przez dzielnicowego z Piątnicy.

- Dzielnicowy z Piątnicy zwrócił uwagę na kierowcę, który nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Po zatrzymaniu mercedesa okazało się, że razem z 37-letkiem podróżuje jego 2 letnia córeczka - relacjonuje łomżyńska jednostka policji.

W trakcie rozmowy z kierowcą policjant wyczuł od niego alkohol.

- Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszowi, że wziął dziecko i jedzie do sklepu po alkohol. Jak tłumaczył nie miał z kim zostawić córeczki. Dziewczynka trafiła pod opiekę mamy, a jej ojciec odpowie teraz przed sądem - dodaje policja.

Reklama

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości