Reklama

Pijany uderzył w dom i odjechał!

02/02/2023 10:31

2 promile alkoholu "wydmuchał" kierowca, który we wtorek (31.01) miał uderzyć w dom na terenie gminy Miastkowo.

Do zdarzenia doszło po godz. 17:00. Łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Miastkowo kierowca audi uderzył w dom, a następnie odjechał.

- Mundurowi z drogówki w pobliżu posesji zauważyli samochód odpowiadający podanemu rysopisowi. Za kierownicą spał mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że 50-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. KMP w Łomży / ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości