Reklama

Piłkarskie Andrzejki

29/11/2011 05:54

"Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć" -to słynne piłkarskie przysłowie najlepiej odzwierciedla to, co działo się na sali gimnastycznej w ZSMiO nr 5 w Łomży. Dnia 24.11.2011 roku odbyły się Piłkarskie Andrzejki czyli turniej piłki nożnej dziewcząt. W rozgrywkach wystąpiły reprezentantki "Mechaniaka", "Ekonomika" oraz Zespół Szkół SWEiRP.

„Mechaniak” okazał się bardzo gościnny ustępując dwa pierwsze miejsca na podium drużynom przyjezdnym. I miejsce zajęła drużyna z „Ekonomika” pewnie zwyciężając swoje mecze. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna z ZS SWEiRP, która w bardzo emocjonującym meczu pokonała drużynę gospodarzy 4:3.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary, a zawodniczki uhonorowane zostały medalami. Organizatorzy przewidzieli również niespodziankę dla najlepszej zawodniczki, królowej strzelczyń , najlepszej bramkarki oraz wybrano miss turnieju.

Reklama

Turniej był częścią  programu profilaktycznego „ Razem do Celu” realizowanego w ramach „ Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej”

Klasyfikacja:
1.miejsce ZSEiO Nr 6 w Łomży  
2.miejsce ZS SWEiRP w Łomży  
3.miejsce ZSMiO NR 5 w Łomży

Najlepsza bramkarka: Sandra Grzymała- ZSMiO Nr 5 w Łomży
Najlepsza zawodniczka: Natalia Balewska- ZS SWEiRP w Łomży
Królowa strzelczyń : Agata Matejkowska- ZSEiO Nr 6 w Łomży
Miss turnieju: Kinga Skrodzka - ZSMiO NR 5 w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości