Akurat w tym roku przypada 100-lecie ŁKS-u Łomża. Zespół walczy o promocję do II ligi. A tu...
Dziś o godz. 11:00 piłkarze biało-czerwonych mieli rozpocząć zajęcia treningowe. Już 14 marca o godz. 14:00 mają zmierzyć się z Wisłą II Płock. Czy spotkanie dojdzie do skutku?
Dzisiejszy trening nie odbył się. Z naszych informacji udało się ustalić, iż piłkarze wyszli na boisko, spotkali się w "kółeczku". Jaki jest powód takiego zachowania?
Od dłuższego czasu są problemy z płynnością finansową. Zaległości są spore. Mówi się o kilku miesiącach nieregularnych wypłat.
Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Tomaszem Bałdygą. Bezskutecznie. Oby sytuacja szybko wróciła do normy. Kibice w Łomży chcą awansu!