Drużyna młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 4, prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego, zagra o puchar premiera Donalda Tuska. Jak na razie, piłkarze w doskonałym stylu pokonali drużyny z całego województwa. Czy okażą się najlepszymi amatorami piłki nożnej w kraju?
Drużyna SP 4 ŁKS Łomża, składająca się z chłopców z roczników 2002 i 2003, pokonała zawodników wystawionych przez pozostałe szkoły podstawowe w Łomży i awansowała do eliminacji wojewódzkich.
Również w Białymstoku młodzi piłkarze okazali się bezkonkurencyjni. 30. września pokonali najlepsze drużyny z całego województwa i zajęli pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do ogólnopolskiego finału.
Finał Krajowy IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska rozpocznie się 9. października w Warszawie. Wezmą w nim udział 64 najlepsze zespoły z finałów wojewódzkich, rozgrywanych w całej Polsce. O puchar premiera będą grać nie tylko chłopcy, ale także zespoły dziewczęce.
Drużyna SP 4 ŁKS ŁOMŻA prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego:
1. Zacharzewski Kamil
2. Ciecierski Artur
3. Just Łukasz
4. Lemański Filip
5. Korzeniecki Łukasz
6. Wesołowski Dawid
7. Zalewski Jakub
8. Wiśniewski Dominik
9. Jesionek Konrad
10. Barzyk Jakub