Reklama

Piłkarze zagrają o puchar premiera Tuska

02/10/2013 10:00

Drużyna młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 4, prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego, zagra o puchar premiera Donalda Tuska. Jak na razie, piłkarze w doskonałym stylu pokonali drużyny z całego województwa. Czy okażą się najlepszymi amatorami piłki nożnej w kraju?

Drużyna SP 4 ŁKS Łomża, składająca się z chłopców z roczników 2002 i 2003, pokonała zawodników wystawionych przez pozostałe szkoły podstawowe w Łomży i awansowała do eliminacji wojewódzkich.

Również w Białymstoku młodzi piłkarze okazali się bezkonkurencyjni. 30. września pokonali najlepsze drużyny z całego województwa i zajęli pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do ogólnopolskiego finału.

Finał Krajowy IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska rozpocznie się 9. października w Warszawie. Wezmą w nim udział 64 najlepsze zespoły z finałów wojewódzkich, rozgrywanych w całej Polsce. O puchar premiera będą grać nie tylko chłopcy, ale także zespoły dziewczęce.

Reklama

Drużyna SP 4 ŁKS ŁOMŻA prowadzona przez trenerów Artura Nadolnego i Marcina Piotrowskiego:

1. Zacharzewski Kamil

2. Ciecierski Artur

3. Just Łukasz

4. Lemański Filip

5. Korzeniecki Łukasz

6. Wesołowski Dawid

7. Zalewski Jakub

8. Wiśniewski Dominik

9. Jesionek Konrad

10. Barzyk Jakub

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości