Tylko do jutra miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mają możliwość zapisania się do udziału w dwóch wydarzeniach, które w najbliższą niedzielę organizuje MOSiR. Mowa o VII Mistrzostwach Łomży w Piłkarzyki oraz Turnieju Siatkówki Plażowej.
Wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą zapisać się na dwie najbliższe imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, czyli VII Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki oraz Turniej Siatkówki Plażowej, które odbędą się w niedzielę (25.08) na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Moje boisko Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3 w Łomży.
Udział w mistrzostwach w grze w piłkarzyki mogą wziąć dwuosobowe drużyny, bez względu na wiek. Dane (nazwa drużyny, nazwiska uczestników, telefon kontaktowy) należy kierować na adres mosir@mosir.lomza.pl do czwartku 22 sierpnia.
W przypadku siatkówki plażowej zaproszone są zespoły amatorskie, dwuosobowe żeńskie, męskie lub mieszane. - Oczekujemy zamiłowania do siatkówki i podstawowych umiejętności. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 roku życia - przekazuje MOSiR. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, nazwiska, daty urodzenia zawodników oraz telefon kontaktowy również należy kierować na adres mosir@mosir.lomza.pl do czwartku 22 sierpnia.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 86 215 06 05 wew. 102. Ośrodek zaprasza nie tylko do wzięcia udziału w rozgrywkach, ale także do kibicowania zawodnikom.

