Reklama

Piotr Lipka wyszedł dziś ze szpitala

18/08/2015 13:15

Piotr Lipka, bramkarz Łomżyńskiego Klubu Sportowego, który razem z kolegą z boiska Bartłomiejem Makowskim padł ofiarą bandyckiego napadu nożownika, opuścił dziś łomżyński szpital. Chyba nikt nie spodziewał się, żę stanie się to tak szybko! Teraz przed Piotrkiem dalsze leczenie i rehabilitacja.

Przypomnijmy, zawodnicy ŁKS-u spędzali wolny czas w jednym z łomżyńskich klubów. W pewnym momencie mężczyzna, który również przebywał w klubie, zaatakował Piotra Lipkę, a po chwili także Bartłomieja Makowskiego nożem myśliwskim.

Makowski, którego obrażenia były dużo mniej poważne, szpital opuścił już w ubiegłym tygodniu i od razu wyjechał z Łomży. Lipka był dużo poważniej ranny, ale jak widać lekarze zrobili co w ich mocy i dziś bramkarz ŁKS-u również wyszedł ze szpitala. W krótkiej rozmowie poinformował, że na kilka dni wyjeżdża, ale wkrótce wróci do Łomży.

Reklama

Piotr Lipka, to bohater pucharowego meczu z Chrobrym Głogów, kiedy to bronił w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych i pokazał się z najlepszej możliwej strony. Jego pozycja w bramce ŁKS była pewna i niezagrożona nawet pomimo ściągnięcia utalentowanego Oliwera Wienczatka, wychowanka Legii Warszawa występującego ostatni w II-ligowym Zniczu Pruszków.

Po ataku nożownika Piotrek otrzymał ogromne wsparcie mentalne od kibiców i wszystkich osób związanych w jakikolwiek sposób z klubem, za co będąc jeszcze bardzo osłabiony dziękował na Facebooku.

Reklama

- Dziś wyszedłem do domu!! Szybciej niż każdy przypuszczał!! Dziękuję jeszcze raz za wsparcie!! Mam nadzieje że niedługo zobaczymy się przy Z18!! :)) - napisał na swoim profilu bramkarz.

Piotrowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu na boisko, bo niczego nie ujmując Oliwerowi Wienczatkowi, będzie tam jeszcze potrzebny!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości