Reklama

PKS w Łomży: Zwolnień nie będzie- VIDEO

13/09/2011 07:01

W łomżyńskim PKS-ie nie będzie zwolnień, firma zamierza przyjąć do pracy nowych kierowców- twierdzi Adam Wykowski, prezes zarządu PKS w Łomży. Mimo dramatycznej sytuacji w białostockim przedsiębiorstwie, łomżyńscy kierowcy nie planują przyłączenia się do strajku.

- Nie przewidujemy na dziś żadnych redukcji pracowniczych, powiem więcej- z uwagi na zwiększone wygrane przetargi, stworzyliśmy nowe miejsca pracy. Zatrudniliśmy 12 kierowców- mówi Adam Wykowski.

Łomżyński PKS stara się też o dodatkowe środki w ramach tzw. prac interwencyjnych, dzięki którym uda się przyjąć do pracy kolejnych kierowców autobusów.

PKS w Łomży, przejęty w lipcu przez samorząd woj. podlaskiego, jak na razie radzi sobie lepiej niż przedsiębiorstwo z Białegostoku, także przekazane marszałkowi województwa.

Reklama

- Podejmujemy szereg inicjatyw, które mają zapewnić nam przychody. To nie tylko przewóz pasażerów, ale i biuro turystyczno- pielgrzymkowe. Dostrzegajac, że spada nam liczba przewożonych pasażerów, otworzyliśmy też ośrodek szkolenia kierowców i uruchomiliśmy sprzedaż paliw- wylicza prezes Wykowski.

Zobacz, co jeszcze o sytuacji łomżyńskiego PKS i sposobach radzenia sobie z trudnościami mówi prezes zarządu Adam Wykowski!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości