Reklama

Plaża miejska bez WOPR

03/06/2015 11:45

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży, które co roku zajmowało się utrzymaniem bezpieczeństwa osób korzystających z plaży miejskiej, w tym roku nie złożyło oferty w konkursie ogłoszonym przez prezydenta Łomży. Plażą zajmie się MOSiR.

- Uruchomienie plaży miejskiej planowane jest na 26 czerwca br. plaża będzie do dyspozycji mieszkańców tradycyjnie do 1 września. Zadanie zlecone zostało Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Był ogłoszony konkurs, jednak nie wpłynęła żadna oferta. WOPR, który to robił przez lata, nie podjął się zadania. Sprzęt, który był używany przez WOPR zostanie przekazany MOSiR - owi - odpowiedział nam łomżyński ratusz.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że WOPR nie złożył oferty, ponieważ zdaniem działaczy, środki finansowe przeznaczone na zabezpieczenie plaży były zbyt niskie i według nich nie było możliwości odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo plażowiczów w ich ramach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości