Reklama

Plaża miejska już czynna

18/06/2011 08:54

Sezon plażowy rusza pełną parą. Od dziś do końca wakacji czynne będzie kąpielisko miejskie. Bezpieczeństwa plażowiczów codziennie strzec będą ratownicy. Odkryty basen przy "Orliku" ruszy zaś w środę, 22. czerwca.

Kapięlisko miejskie nad Narwią rusza już dziś.

- Plaża, w zależności od warunków pogodowych, będzie czynna każdego dnia- informuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miasta w Łomży. - Bezpieczeństwa na miejskim kąpielisku będzie  strzegło od trzech do dziesięciu ratowników, w tym ratownicy wolontariusze.

Kąpielisko będzie czynne do końca wakacji. Jego funkcjonowanie pochłonie 64 tys. złotych.

W najbliższą środę uruchomiony zostanie też odkryty basen, który jak jak rok temu stanie przy "Orliku" na ul. Katyńskiej.

Reklama

- Obok niego przygotowana zostanie plaża, boiska do siatkówki i badmintona oraz dmuchane zabawki dla dzieci- dodaje Łukasz Czech.

Korzystanie z basenu odkrytego jest jednak płatne. Bilety, wg informacji ratusza, będą prawdopodobnie kosztowały tyle samo, ile w zeszłym roku: 6 złotych za całodzienny wstęp dla dorosłych, 3 złote za całodzienny bilet ulgowy. Dodatkowo zapłacić trzeba za wypożyczenie leżaków, parasoli czy parawanów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości