Reklama

Po pijaku kierował hulajnogą na Alei Legionów

22/06/2023 15:12

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego hulajnogą mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek prowadził jednoślad w stanie nietrzeźwości.

Do zatrzymania 47-latka poruszającego się elektryczną hulajnogą doszło na Alei Legionów w Łomży. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów popełniając wykroczenie. 

- Przejechał on wzdłuż przejścia dla pieszych - relacjonuje KMP Łomża

Jak informuje policja, podczas rozmowy mundurowi wyczuli od 47-latka alkohol, a przeprowadzone badanie alkomatem tylko to potwierdziło. 

Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

- Teraz odpowie za popełnione wykroczenie - zaznacza  KMP Łomża 

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości