Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego hulajnogą mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek prowadził jednoślad w stanie nietrzeźwości.
Do zatrzymania 47-latka poruszającego się elektryczną hulajnogą doszło na Alei Legionów w Łomży. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów popełniając wykroczenie.
- Przejechał on wzdłuż przejścia dla pieszych - relacjonuje KMP Łomża
Jak informuje policja, podczas rozmowy mundurowi wyczuli od 47-latka alkohol, a przeprowadzone badanie alkomatem tylko to potwierdziło.
Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
- Teraz odpowie za popełnione wykroczenie - zaznacza KMP Łomża
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: pixabay