Reklama

Pobił za 11 złotych

27/05/2011 11:10

17- letni sprawca pobił i zabrał 11 złotych. Następnego dnia został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Do idącego ulicą 16-latka podszedł mężczyzna i bez żadnego powodu kilkakrotnie uderzył go pięścią w twarz.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około południa w Łomży na ulicy Mazowieckiej. Do idącego ulicą 16-latka podszedł mężczyzna i bez żadnego powodu kilkakrotnie uderzył go pięścią w twarz. Następnie zażądał pieniędzy. Wystraszony chłopak oddał napastnikowi 11 złotych, które miał przy sobie. Wtedy sprawca uciekł. Pokrzywdzony od razu o całej sytuacji powiadomił Policję. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam pobity 16-latek opowiedział funkcjonariuszom o zdarzeniu i szczegółowo opisał napastnika. Policjanci szybko ustalili sprawcę rozboju i wczoraj go zatrzymali. Teraz 17-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości