Reklama

Łomża. Pobili właściciela lokalu gastronomicznego, bo zwrócił im uwagę

12/07/2023 12:49

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych, w związku z podejrzeniem pobicia właściciela lokalu gastronomicznego. "Zaatakowali go, bo zwrócił uwagę, aby nie spożywali alkoholu w obrębie jego lokalu" - informuje policja.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych  w jednym z łomżyńskich lokali gastronomicznych. Jak informuje policja,  do lokalu przyszło trzech nietrzeźwych mężczyzn, którzy zamówili kebaby i zaczęli pić w lokalu przyniesiony ze sobą alkohol. 

 

- Zwrócił im uwagę, że w obrębie lokalu nie można spożywać alkoholu i poprosił aby wyszli. Mężczyźni zabrali z lokalu krzesła i usiedli przy stolikach na zewnątrz. Właściciel lokalu ponownie zwrócił uwagę mężczyznom, a wtedy oni zaatakowali go jednym z krzeseł. Na pomoc 35-latkowi wyszedł jego pracownik, ale on też został zaatakowany - informuje KMP Łomża. 

Reklama

 

Pokrzywdzony 35-latek ukrył się w swoim lokalu, a jego współpracownik w pobliskim sklepie i powiadomił o zajściu mundurowych. Zatrzymać udało się dwóch podejrzanych.

Badanie alkomatem wykazało u zatrzymanego 42-latka blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. Policja dodaje, że drugi napastnik znieważył interweniujących policjantów słowami wulgarnymi. 


Za to przestępstwo zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości