Łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o pobiciu 15-latka, do którego doszło na terenie jednej z burs szkolnych. Sprawców pobicia udało się złapać tego samego dnia. "Nieletni agresorzy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem" - informuje policja
Do pobicia 15-letniego chłopca doszło we wtorek (30.05) na terenie jednej z burs szkolnych. Łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym incydencie tuż przed godziną 18:00, a po dotarciu na miejsce zastali pokrzywdzonego oraz towarzyszącego mu kolegę.
- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z burs szkolnych doszło do pobicia (...) 15-latek opowiedział policjantom, że kilka dni wcześniej skradziono mu z pokoju w bursie e-papierosa, a tuż przed pobiciem dostał wiadomość, że jeżeli chce go odzyskać musi przyjść na boisko szkolne - informuje KMP Łomża
Reklama
Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że 15-latek udał się do wskazanego miejsca.
- Poszedł tam z kolegą. Na boisku stało kilku innych nastolatków. Dwóch z nich podbiegło do 15-latka i zaczęli go bić pięściami po całym ciele, następnie przewrócili go i kopali - relacjonuje KMP Łomża
Policjanci tego samego dnia ustalili tożsamość sprawców pobicia 15-latka, którzy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: pixabay