Reklama

Pobito 15-latka na terenie łomżyńskiej bursy. Powodem był e-papieros

01/06/2023 10:30

Łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o pobiciu 15-latka, do którego doszło na terenie jednej z burs szkolnych. Sprawców pobicia udało się złapać tego samego dnia. "Nieletni agresorzy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem" - informuje policja

Do pobicia 15-letniego chłopca doszło we wtorek (30.05) na terenie  jednej z burs szkolnych. Łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym incydencie tuż przed godziną 18:00, a po dotarciu na miejsce zastali pokrzywdzonego oraz towarzyszącego mu kolegę. 

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z burs szkolnych doszło do pobicia (...) 15-latek opowiedział policjantom, że kilka dni wcześniej skradziono mu z pokoju w bursie e-papierosa, a tuż przed pobiciem dostał wiadomość, że jeżeli chce go odzyskać musi przyjść na boisko szkolne - informuje KMP Łomża

Reklama

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że 15-latek udał się do wskazanego miejsca. 

- Poszedł tam z kolegą. Na boisku stało kilku innych nastolatków. Dwóch z nich podbiegło do 15-latka i zaczęli go bić pięściami po całym ciele, następnie przewrócili go i kopali - relacjonuje KMP Łomża

Policjanci tego samego dnia ustalili tożsamość sprawców pobicia 15-latka, którzy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. 

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości