W okolicach Nowogrodu odkryte zostało ciało. Trwają czynności wyjaśniające.
Pod Nowogrodem, na wysokości poligonu, znalezione zostało ciało. Znajdowało się w wodzie. Na miejscu są policja i prokuratura. Póki co nie wiadomo nic o tożsamości a nawet płci nieżyjącej osoby.
Prowadzone są czynności wyjaśniające.
Jak udało nam się ustalić, zwłoki odkryli żołnierze, którzy przygotowywali się do dzisiejszych manewrów. Więcej: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Nowogrodu