Reklama

Pod Nowogrodem odkryto zwłoki

19/05/2022 09:09

W okolicach Nowogrodu odkryte zostało ciało. Trwają czynności wyjaśniające.

Pod Nowogrodem, na wysokości poligonu, znalezione zostało ciało. Znajdowało się w wodzie. Na miejscu są policja i prokuratura. Póki co nie wiadomo nic o tożsamości a nawet płci nieżyjącej osoby. 

Prowadzone są czynności wyjaśniające. 

Jak udało nam się ustalić, zwłoki odkryli żołnierze, którzy przygotowywali się do dzisiejszych manewrów. Więcej: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Nowogrodu

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości