Dzięki czujności pracowników baru udało się uniknąć potencjalnej tragedii. Policjanci odwieźli pijanego mężczyznę do izby wytrzeźwień. Jutro zostaną postawione mu zarzuty związane ze złamaniem zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 9:00. Pracownicy baru przy stacji benzynowej BP wezwali policję po tym, jak jeden z ich klientów zakupił alkohol i spożył go na pobliskim parkingu przy swoim samochodzie. Obawiając się, że pijany mężczyzna wsiądzie do auta i będzie stanowił zagrożenie, zaalarmowali oni policjantów.
Mundurowi po przyjeździe na miejsce zdarzenia ustalili, że choć mężczyzna nie kierował pod wpływem alkoholu, to ma aktywny zakaz prowadzenia samochodu. Został on zatrzymany i najbliższe godziny spędzi w izbie wytrzeźwień.
Jutro zostaną postawione mu zarzuty związane ze złamaniem zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.