Reklama

Policjanci na rodzinnym pikniku

19/06/2015 05:02

Wspaniała zabawa i uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Tak wyglądał rodzinny piknik z udziałem łomżyńskich policjantów. Podczas spotkania funkcjonariusze prezentowali sprzęt, jakiego używają w czasie codziennej służby oraz w przystępny dla dzieci sposób przekazywali podstawowe zasady bezpieczeństwa.

W środę policjanci Wydziałów Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży wzięli udział w rodzinnym pikniku zorganizowanym w przedszkolu „Pinokio" w Łomży. Dzieci poznawały pracę policjanta oraz uczyły się, jak wesoło i bezpiecznie spędzać wolny czas.

Największym zainteresowaniem przedszkolaków cieszył się motocykl policjantów ruchu drogowego. Najmłodsi mieli także okazję usiąść za jego kierownicą, a także przymierzyć policyjne wyposażenie. W trakcie pikniku przedszkolaki deklarowały chęć zostania w przyszłości policjantem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości