Reklama

Policjanci odnaleźli zaginionego 72-latka

17/08/2015 08:46

Łomżyńscy policjanci, po krótkich poszukiwaniach, w których bardzo pomógł pies tropiący, odnaleźli minionej nocy zaginionego krótko wcześniej 72-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Piątnica. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.

72-latek wyszedł z domu w niedzielę około godz. 20.00. Kiedy rodzina zauważyła jego zniknięcie rozpoczęła poszukiwania, a gdy do 22.30 nie powrócił do domu, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie Policji. Policjanci, którzy przyjechali z psem tropiącym dość szybko, bo już po 30 minutach odnaleźli mężczyznę w piwnicy opuszczonego budynku, nie więcej niż 400 metrów od własnego domu.

Starszy mężczyzna był wystraszony i bał się wyjść z piwnicy. Policjanci nie mogli wydobyć z niego żadnych informacji, nawet nazwiska czy miejsca zamieszkania. 72-latek nie potrafił także powiedzieć w jaki sposób znalazł się w piwnicy.

Reklama

Na miejsce wezwany został lekarz, który jednak po przebadaniu mężczyzny nie stwierdził nic niepokojącego. Odnalezionym zaopiekowała się rodzina. Policjanci podkreślają, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji, że z miejsca zamieszkania oddali się osoba chora czy niepełnosprawna, nalezy jak najszybciej powiadomić Policję. Im wcześniej podjęte zostaną poszukiwania, tym większe szanse na odnalezienie zaginionego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości