Reklama

Policjanci odzyskali skradzionego opla

10/02/2023 12:51

Wysokomazowieccy kryminalni odzyskali skradzionego w czerwcu opla. Zarzuty usłyszeli dwaj młodzi mężczyźni.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży opla wpłynęło do wysokomazowieckich policjantów w czerwcu ubiegłego roku. Właściciel samochodu oszacował straty na kwotę blisko 9 tysięcy złotych.

- Jak ustalili funkcjonariusze auto zostało skradzione z jednego z parkingów w Wysokiem Mazowieckiem. Sprawca wykorzystał fakt, że pojazd był otwarty, a kluczyki znajdowały się w jego schowku - relacjonuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem.

Kryminalnym udało się ustalić, gdzie może znajdować się utracony pojazd.

- Na jednej z posesji w gminie Wysokie Mazowieckie funkcjonariusze znaleźli skradziony samochód. Do sprawy zatrzymano 25-latka. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że podejrzany nie działał sam. W sprzedaży pojazdu prawdopodobnie pomagał mu 29-latek. Młodszy usłyszał zarzut kradzieży, a starszy paserstwa.

Reklama

 Policja dodaje, że za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

zdj. KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości