Reklama

Policjanci uczą, jak dbać o bezpieczeństwo

23/06/2015 10:31

Łomżyńscy policjanci odwiedzili dziś uczniów klas młodszych ze Szkoły Podstawowej nr. 4 w Łomży. W trakcie spotkań mundurowi przypominali zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku.

Łomżyńscy policjanci tuż przed zakończeniem roku szkolnego spotykają się z uczniami szkół na terenie miasta oraz powiatu. Dziś policjanci odwiedzili między innymi Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży. Na przeprowadzonych pogadankach przypominali o tym, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas pobytu nad wodą, w lecie, czy na placu zabaw.

Policjanci zwracali szczególną uwagę na niebezpieczeństwa związane z wypoczynkiem na wsi oraz informowali jak zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi. Dzieci obejrzały także przygotowane na spotkania filmy, które dotyczyły zagadnień poruszanych przez funkcjonariuszy.

Reklama

Dzieci chętnie uczestniczyły w prelekcjach. Brały też aktywny udział w zainicjowanych przez policjantów scenkach profilaktycznych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości