Reklama

Policjanci z Łomży zatrzymali cztery osoby

13/02/2023 11:38

Kolejne osoby poszukiwane wpadły w ręce łomżyńskiej policji. Dlaczego interesował się nimi wymiar sprawiedliwości?

Jako pierwsza zatrzymana została 37-latka. Wpadła w sobotę rano.

- Kobieta poszukiwana była za posiadanie narkotyków. Tego samego dnia trafiła do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i miesiąc - informuje KMP w Łomży.

Niespełna 2 godziny później policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę.

- Mężczyzna nie opłacił 300 złotych grzywny za popełnione wcześniej wykroczenie. Groziło mu 15 dni aresztu, ale po opłaceniu zaległości został zwolniony.

Kolejne dwie osoby wpadły w niedzielę.

- Jako pierwszy, tuż po 10 został zatrzymany 30-latek. Mężczyznę szukali policjanci z Ostrołęki. Trafił do policyjnego aresztu, a dziś do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany dzisiejszej nocy. 34-latek nie opłacił wymierzonej przez sąd grzywny w wysokości 4 tysięcy złotych za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, dlatego dziś trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 100 dni - podsumowuje policja.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości