Kolejne osoby poszukiwane wpadły w ręce łomżyńskiej policji. Dlaczego interesował się nimi wymiar sprawiedliwości?
Jako pierwsza zatrzymana została 37-latka. Wpadła w sobotę rano.
- Kobieta poszukiwana była za posiadanie narkotyków. Tego samego dnia trafiła do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i miesiąc - informuje KMP w Łomży.
Niespełna 2 godziny później policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę.
- Mężczyzna nie opłacił 300 złotych grzywny za popełnione wcześniej wykroczenie. Groziło mu 15 dni aresztu, ale po opłaceniu zaległości został zwolniony.
Kolejne dwie osoby wpadły w niedzielę.
- Jako pierwszy, tuż po 10 został zatrzymany 30-latek. Mężczyznę szukali policjanci z Ostrołęki. Trafił do policyjnego aresztu, a dziś do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany dzisiejszej nocy. 34-latek nie opłacił wymierzonej przez sąd grzywny w wysokości 4 tysięcy złotych za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, dlatego dziś trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 100 dni - podsumowuje policja.
Reklama