Reklama

Policjanci z Łomży wybili szybę w samochodzie, by ratować starszą kobietę [VIDEO i FOTO]

28/04/2023 15:42

Łomżyńscy policjanci pomogli półprzytomnej kobiecie, która została zamknięta w aucie na parkingu. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli decyzję i wybili szybę w drzwiach pojazdu.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło dziś w południe na parkingu przy Galerii Dworcowej w Łomży.

Według relacji naszego Czytelnika półprzytomną starszą kobietę zauważyły pracownice pobliskiej placówki bankowej. To one miały zawiadomić służby ratownicze. Wcześniej kilku przechodniów próbowało otworzyć auto, korzystając z lekko uchylonej szyby. Niestety nie udało się to, a kobieta coraz bardziej opadła z sił.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji. Jeden z funkcjonariuszy postanowił wybić tylną szybę. 

Reklama

Po akcji policjantów starszej kobiecie podano wodę i przewietrzono nagrzany samochód. Na miejscu zdarzenia pojawiła się załoga karetki pogotowia i… kierowca auta. Był to prawdopodobnie wnuczek kobiety, którego wcześniej przez ponad pół godziny szukano w pobliskich sklepach i targowisku miejskim.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości