Łomżyńscy policjanci pomogli półprzytomnej kobiecie, która została zamknięta w aucie na parkingu. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli decyzję i wybili szybę w drzwiach pojazdu.
Do tego dramatycznego zdarzenia doszło dziś w południe na parkingu przy Galerii Dworcowej w Łomży.
Według relacji naszego Czytelnika półprzytomną starszą kobietę zauważyły pracownice pobliskiej placówki bankowej. To one miały zawiadomić służby ratownicze. Wcześniej kilku przechodniów próbowało otworzyć auto, korzystając z lekko uchylonej szyby. Niestety nie udało się to, a kobieta coraz bardziej opadła z sił.
Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji. Jeden z funkcjonariuszy postanowił wybić tylną szybę.
Po akcji policjantów starszej kobiecie podano wodę i przewietrzono nagrzany samochód. Na miejscu zdarzenia pojawiła się załoga karetki pogotowia i… kierowca auta. Był to prawdopodobnie wnuczek kobiety, którego wcześniej przez ponad pół godziny szukano w pobliskich sklepach i targowisku miejskim.